S-DRAZBY.cz_COI_dTest

na webu Dražby nemovitostí

S-DRAZBY_COI, S-DRAZBY_dTest

 

OKRESNÍ SOUD V HRADCI KRÁLOVÉ ROZHODL DNE 5.3.2019 ŽE PROVOZOVATEL WEBU S-DRAZBY.cz MÁ NÁROK NA JISTINU 74.000,-Kč. TENTO ROZSUDEK ŘEŠÍ PODOBNOU FORMU A ZPŮSOB UZAVŽENÍ SMLOUVY JAKO V PŘÍPADĚ POPLATKU 5.000,-Kč  A TO FORMOU REGISTRACE NA www.S-DRAZBY.cz . ŽÁDNÁ PÍSEMNÁ FYZICKÁ SMLOUVA NENÍ NUTNÁ.

Děkujeme Vám za úhradu registračního poplatku.

ZDE-KLIKNI odkaz na další SOUDNÍ ROZHODNUTÍ, kde také SOUD přiznává 100% NÁROK NA FINANČNÍ PLNĚNÍ ve prospěch provozovatele aukčního webu www.S-drazby.cz

ZDE-KLIKNI odkaz na vyjádření dTestu, o.p.s., který tvrdí celkem v 67 případech (po dobu 14 měsíců) , spotřebitelům, že společnost Centrum aukcí.cz, s.r.o., provozovatel aukčního portálu www.S-drazby.cz  postupuje v souladu se zákonem.

ZDE-KLIKNI odkaz na názor ČOI ve kterém se uvádí, že po zveřejnění CENÍKU (10/2019) a informace ZPOPLATNĚNA ( 02/2020)  již nemůže spotřebitel tvrdit, že nebyl řádně informován o ceně služby na www.S-drazby.cz

 

S-DRAZBY_dTest, S-DRAZBY_COI

Aukční portál S-DRAŽBY (www.s-drazby.cz) nabízí celkem tři druhy služeb. Dobrovolné online aukce, na které se nevtahuje žádný REGISTRAČNÍ POPLATEK. Dále službu exekuční dražby, kde REGISTRAČNÍ POPLATEK je 5 000,-Kč a službu insolvenční nemovitosti, kde je REGISTRAČNÍ POPLATEK 6 000,-Kč. Aukční portál S-DRAŽBY (www.s-drazby.cz) má bohužel na internetu RECENZE, které neodpovídají reálnému stavu, jelikož je prokázáno, že negativní RECENZE se šíří 100 x rychleji, než RECENZE pozitivní. Z tohoto důvodu S-DRAZBY zveřejňují podstatné informace na své titulní stránce (www.s-drazby.cz), tak aby si každý udělal vlastní RECENZI a nečinil závěry z úmyslných negativních RECENZÍ malé části nespokojených klientů. Dále portál S-DRAŽBY (www.s-drazby.cz) zveřejňuje informace jak ohledně soudních jednání (S-DRAZBY SOUD), tak ohledně ČOI (S-DRAZBY COI), stejně tak informace o ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY (S-DRAZBY ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY), informace ohledně PŘEDŽALOBNÍ VÝZVY (S-DRAZBY PŘEDŽALOBNÍ VÝZVA), ZKUŠENOSTI (S-DRAZBY ZKUŠENOSTI), STÍŽNOSTI (S-DRAZBY STÍŽNOSTI).

S-drazby.cz_SOUD_POPLATEK_COI_RECENZE_centrum_aukci

S-drazby.cz_SOUD_POPLATEK_COI_RECENZE

COI_RECENZE_POPLATEK_S-DRAZBY.cz_SOUD

S-drazby.cz_SOUD_COI_POPLATEK_RECENZE

SOUD_RECENZE_S-DRAZBY.cz_POPLATEK_COI

RECENZE_S-drazby.cz_SOUD_POPLATEK_COI

S-drazby.cz_SOUD_POPLATEK_RECENZE_COI

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY, S-drazby_COI, DOPORUČUJEME PŘEČÍST, S-drazby_dTest:

23 Okresních soudů a 5 Obvodních soudů „dalo“ společnosti Centrum aukcí.cz, s.r.o. za pravdu. (s-drazby.cz)

https://www.s-drazby.cz/clanek/vyjadreni-dtestu-042020---042021.html

https://www.s-drazby.cz/drazba/1878/okresni-soud-v-ceskych-budejovicich-rozhodl-ve-veci-registracniho-poplatku.html

Dražba Obvodní soud pro Prahu 5 rozhodl ve věci registračního poplatku.... (s-drazby.cz)

https://www.s-drazby.cz/clanek/obvodni-soud-pro-prahu-5-rozhodl-ve-veci-poplatku.html

https://www.s-drazby.cz/clanek/otazky-a-odpovedi-budete-prekvapeni-ctete-pozorne.html

https://www.s-drazby.cz/clanek/okresni-soud-v-ceskych-budejovicich-rozhodl-ve-veci-poplatku.html