S-DRAZBY_POPLATEK_COI

na webu Dražby nemovitostí

S-dražby.cz - ČOI - POPLATEK - RECENZE, ČOI zveřejňuje svůj názor, že po zveřejnění CENÍKU (podzim 2019) na www.S-dražby.cz a zvýrazněné informace ZPOPLATNĚNA (před registračním tlačítkem) již nemůže spotřebitel tvrdit, že nebyl o zpoplatnění služby řádně informován. Rozsudek OS HK, ale uvádí, že i v červnu 2019 bylo informovanost na www.S-dražby.cz v pořádku a to v rámci svého soudního rozhodnutí, které dává společnosti Centrum aukcí.cz, s.r.o. 100% za pravdu, že má nárok na poplatek 5.000,-Kč, stejně tak jiný Rozsudek OS v HK, který dává společnosti 100% za pravdu při nároku na poplatek-jistinu ve výši 74.000,-Kč v termínu registrace září roku 2018.

Děkujeme Vám  za úhradu registračního poplatku.

ZDE-KLIKNI odkaz na další SOUDNÍ ROZHODNUTÍ, kde také SOUD přiznává 100% NÁROK NA FINANČNÍ PLNĚNÍ ve prospěch provozovatele aukčního webu www.S-drazby.cz - poplatek 5.000,-Kč

ZDE-KLIKNI odkaz na vyjádření dTestu, o.p.s., který tvrdí celkem v 67 případech (po dobu 14 měsíců) , spotřebitelům, že společnost Centrum aukcí.cz, s.r.o., provozovatel aukčního portálu www.S-drazby.cz  postupuje v souladu se zákonem.

ZDE-KLIKNI odkaz na další SOUDNÍ ROZHODNUTÍ, kde také SOUD přiznává 100% NÁROK NA FINANČNÍ PLNĚNÍ ve prospěch provozovatele aukčního webu www.S-drazby.cz - jistina 74.000,-Kč

 

S-drazby.cz_COI_POPLATEK_RECENZE

Aukční portál S-DRAŽBY (www.s-drazby.cz) nabízí celkem tři druhy služeb. Dobrovolné online aukce, na které se nevtahuje žádný REGISTRAČNÍ POPLATEK. Dále službu exekuční dražby, kde REGISTRAČNÍ POPLATEK je 5 000,-Kč a službu insolvenční nemovitosti, kde je REGISTRAČNÍ POPLATEK 6 000,-Kč. Aukční portál S-DRAŽBY (www.s-drazby.cz) má bohužel na internetu RECENZE, které neodpovídají reálnému stavu, jelikož je prokázáno, že negativní RECENZE se šíří 100 x rychleji, než RECENZE pozitivní. Z tohoto důvodu S-DRAZBY zveřejňují podstatné informace na své titulní stránce (www.s-drazby.cz), tak aby si každý udělal vlastní RECENZI a nečinil závěry z úmyslných negativních RECENZÍ malé části nespokojených klientů. Dále portál S-DRAŽBY (www.s-drazby.cz) zveřejňuje informace jak ohledně soudních jednání (S-DRAZBY SOUD), tak ohledně ČOI (S-DRAZBY COI), stejně tak informace o ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY (S-DRAZBY ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY), informace ohledně PŘEDŽALOBNÍ VÝZVY (S-DRAZBY PŘEDŽALOBNÍ VÝZVA), ZKUŠENOSTI (S-DRAZBY ZKUŠENOSTI), STÍŽNOSTI (S-DRAZBY STÍŽNOSTI).

 

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY, DOPORUČUJEME PŘEČÍST, BUDETE PŘEKVAPENI:

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/vyjadreni-dtestu-042020---042021.html

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/okresni-soud-v-ceskych-budejovicich-rozhodl-ve-veci-poplatku.html

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/ak---laska-vyjadreni-spolecnosti.html

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/pomoc-ukrajine.html

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/sdrazbycz_seznam_zpravy_klima_reakce.html

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/iq-nekterych-clenu-fcb-skupiny.html

 

https://www.s-drazby.cz/drazba/1899/pomoc-ukrajine.html

 

https://www.s-drazby.cz/drazba/1891/fcb-skupina-spravce-cizek-milan.html

 

https://www.s-drazby.cz/drazba/1883/ak---laska-vyjadreni-spolecnosti.html

 

https://www.s-drazby.cz/drazba/1878/okresni-soud-v-ceskych-budejovicich-rozhodl-ve-veci-registracniho-poplatku.html

 

Dražba Obvodní soud pro Prahu 5 rozhodl ve věci registračního poplatku.... (s-drazby.cz)

 

23 Okresních soudů a 5 Obvodních soudů „dalo“ společnosti Centrum aukcí.cz, s.r.o. za pravdu. (s-drazby.cz)

 

https://www.s-drazby.cz/clanek/obvodni-soud-pro-prahu-5-rozhodl-ve-veci-poplatku.html